استفاده از قطعات آپشن در خودرو علاوه بر رفع برخی از نیازهای مشتریان، می تواند تاثیر بسزایی در افزایش ایمنی خودرو یا رفاهی افراد داشته باشد. لذا با توجه به اهمیت موضوع، شرکت امداد خودرو سایپا با ارائه خدمات ذیل در راستای اهداف مذکور گام برداشته است خدماتی نظیر:

* دزدگیر

* سنسور دنده عقب

* مولتی مدیا

*  مانیتور

*  پاور ویندوز

*  نمدی درب موتور

* سیستم صوتی و تصویری

مزایای استفاده از خدمات آپشن:

  1. استفاده از قطعات استاندارد
  2. نصب و راه اندازی با رعایت ضوابط گارانتی
  3. استفاده از افراد مجرب جهت ارائه خدمت

نکته: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع نصب صحیح قطعات آپشن بر روی خودروها و پیشگیری از خرابی احتمالی سیستمهای برقی یا ECU خودرو ، تیم خدمات خودرو در محل شرکت امداد خودرو سایپا با رعایت کلیه اصول، نسبت به نصب قطعات آپشن مطابق با ضوابط شرکت سازنده، اقدام می نماید.


                                                                                                                                                     
شهرهای تحت پوشش
​خدمات خودرو در محل در حال حاضر در کلان شهر های تهران،کرج،مشهد،اصفهان،شیراز،کرمانشاه،یزد،شهرکرد،تبریز،زنجان،سمنان،همدان،کرمان،قم،شیراز،ارومیه،اهواز،اردبیل،بندرعباس،قوچان،کاشان،زاهدان،ساری،آمل،بابل، بابلسر،رشت،گنبد،کلاله،مینودشت،هشترود،قوچان،بجنورد،کازرون،سبزوار و  رامهرمز  ارائه می شود و توسعه آن در دست اقدام است.
​خودرو های تحت پوشش
​​کلیه خودروهای سواری گروه  خودرو سازی سایپا
​روشهای خرید
خرید آنلاین از پرتال شرکت امداد خودرو سایپا  کلیک کنید
​قیمت

بر اساس خدمات انتخابی در  زمان رزرو محاسبه و اعلام میگردد.

نحوه پرداخت

نقدی

​روش دریافت خدمت

​شما میتوانید  از طریق شماره تلفن 84444-021 داخلی 1  نسبت به دریافت لینک رزرو اینترنتی خدمات خودرو در محل اقدام و یا از  کلیک اینجا  با تکمیل اطلاعات مورد نیاز خدمت مورد نظر خود را در زمان و محل مورد نظر خود دریافت نمایید.