امداد تکمیلی 247 پلاس
​تعریف

اگر خودرو شما  بدلیل نقص فنی متوقف گردد ، امدادگر در محل حضور یافته و به صورت " رایگان " اقدام به راه اندازی خودرو شما می نماید . در صورتیکه امکان راه اندازی خودرو متوقف شده، مقدور نباشد، خودرو تا نزدیکترین نمایندگی مجاز سایپا " رایگان " حمل خواهد شد . . از دیگر مزایای این خدمت :

 • حمل خودرو متوقف شده بدلیل تصادفات و سوانح تا نزدیدکترین نمایندگی مجاز یا تعمیرگاه معتبر بصورت "رایگان".
 • تعویض لاستیک  پنچر در صورت وجود زاپاس سالم در خودرو شما ، به صورت " رایگان"
 • بهره مندی از خدمات رفاهی مجموعه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با تخفیف ویژه
   
  ارايه خدمات مذکور در 365 روز سال ، 24 ساعت شبانه روز ، سرتا سر کشور و در هر نقطه ای که حتی برای یک بار به آنجا مراجعه می نمایید .

مدت اعتبار این خدمت یک سال است و از ساعت 24 همان روز خرید ، فعال می گردد
توجه :
برای کسب اطلاعات بیشتر از ضوابط و شرایط خرید و فعالسازی با تلفن مرکز تماس 84444-021 ، تماس حاصل فرمایید

​خودرو تحت پوشش
​​کلیه خودروهای سواری گروه  خودرو سازی سایپا
​روش خرید

a) سایپا یدک

b ) مراجعه به نمايندگي: شما مي‌توانيد اشتراك فوق را از طريق مراجعه به نمايندگي‌هاي مجاز گروه خودروسازي سايپا در سراسر كشور خريداري نماييد.

 • مدارك مورد نياز: به همراه داشتن كارت خودرو در زمان خريد الزامي مي‌باشد.

c) مراجعه حضوري به دفتر مركزي (شركت امداد خودرو سايپا): شما مي‌توانيد اشتراك را از طريق مراجعه حضوري به شركت امداد خودرو مركزي ، واحد فروش به آدرس كيلومتر 14 بزرگراه شهيد لشگري (جاده مخصوص كرج) – روبروي شركت سايپا ديزل – پلاك 140 خريداري فرماييد.

مدارك مورد نياز : به همراه داشتن كارت خودرو در زمان خريد الزامي مي‌باشد.

​قیمت

685000 ریال

​روش فعال سازی

شما دارندگان محترم كارت اشتراک  امداد 247 مي‌توانيد به دو روش ذيل اقدام به فعال‌سازي اين كارت نماييد:

a) سايت سايپا يدك

پس از مراجعه به آدرس فوق ، با انجام مراحل ذيل كارت خود را فعال سازيد :

 • ابتدا شماره سريال و شماره رمز روي كارت را وارد نماييد و گزينه جستجو را كليك كنيد تا وارد مرحله بعد شويد.
 • در اين مرحله شماره شاسي خودرو را وارد نموده و گزينه جستجو را كليك كنيد تا وارد مرحله بعد شويد.
 • در اين مرحله مشخصات مشتري را وارد نماييد و گزينه تاييد را كليك كنيد. حال شما كليه مراحل را انجام داده‌ايد و منتظر پيغامي كه بر روي تلفن همراه شما، مبني بر فعال شدن كارت مذكور مي باشد باشيد.

 

 

b) از طريق sms: با استفاده از تلفن همراه، عبارت  *شماره شاسي*شماره اشتراك * رمز  را از چپ به راست ، به شماره 50001813 پیامک نماييد. از سوی شرکت پیامک تایید فعالسازی برای شما ارسال می گردد . اشتراك شما از ساعت 24 همان روز فعال مي‌گردد .


​روش دریافت خدمت

اگرخودرو شما دچار نقص فني و يا حادثه شود ، با دفتر مركزي امداد خودرو سايپا شماره تلفن 096550و یا 84444-021 ( عدد2 ) ،  تماس حاصل نماييد . همكاران ما در مركز تماس واحد عمليات با دريافت مشخصات خودرو شما و آدرس محل خرابي خودرو، نزديكترين امدادگر را به همراه تجهيزات لازم و كافي براي شما اعزام خواهند نمود.

  توجه :

 • همكاران ما در واحد پيگيري، در طول زمان عمليات خدمت رساني ( از زمان تماس شما با مركز تا پايان عمليات امدادی) همراه شما هستند. پس از تماس شما، با امدادگر اعزامي هماهنگي لازم صورت پذيرفته و از حركت نمودن ايشان به آدرس اعلام شده از سوي شما اطمينان حاصل نموده تا وقفه‌اي در زمان امداد ايجاد نگردد. همكاران در طول زمان خدمت رساني با شما تماس گرفته تا چنانچه مشكلي پيش آمده باشد، در اسرع وقت اقدام به رفع آن نمايند.
 • پس از پايان عمليات امدادي همكاران ما در واحد ارزيابي جهت ارزيابي كلي از نحوه ارائه خدمت شامل زمان امداد، هزينه‌هاي پرداختي، كيفيت امداد و... با شما تماس خواهند گرفت تا از اين طريق با استفاده از نظرات شما نسبت به ارايه خدمتي بهتر اقدامات اصلاحي صورت پذيرد.
 • لطفا در زمان دريافت خدمت فقط با دفتر مركزي امداد خودرو سايپا (شماره تلفن 096550 تماس حاصل فرماييد) و از تماس با نمايندگي‌ها خودداري فرماييد. اعزام امداد براي شما مشترك محترم در هر جاي ايران فقط از طريق دفتر مركزي امكان‌پذير است.
 •  لطفا در زمان حضور امدادگر در محل خرابي خودرو، كارت خودرو و يا كارت اشتراك را به همراه داشته باشيد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر از ضوابط و شرایط دریافت خدمت با تلفن های مرکز تماس 096550 ویا  84444- 021 ( عدد 2 ) تماس حاصل فرمایید